sportovní tašky, batohy, cestovní tašky, tašky na čtyřkolky, cyklo tašky

UNIGAL s.r.o. - cestovní tašky, sportovní tašky

Nákupní košík: 0ks - 0Kč
Zakázkové šití sportovních tašek, batohů, tašek na čtyřkolky, cestovních tašek, cyklo tašek, rybářských tašek, reklamních předmětů, pouzdra na hudební nástroje a ostatní sportovní, cestovní a kožené galanterie.

Ceny přepravného

Ceny poštovného jsou  stanoveny paušálem, pokud víte, že bude balíček lehčí než 5 kg, a nechcete platit paušální poštovné, napište nám prosím mail, balíček převážíme a cenu upravíme dle skutečnosti.

 Osobní převzetí

    0,- Kč

 Balík PPL

120,- Kč

Pokud cena objednávky převýší 4.000,- Kč je DOPRAVA ZDARMA - JEN V ČR

Výjimka je vyhrazena pouze u velmi objemných zásilek.

Doprava zboží

Zboží Vám doručíme smluvním přepravcem na Vámi uvedenou adresu. Pro bezproblémové doručení je nutné uvést:

  • přesnou adresu pro doručení
  • jméno a příjmení přebírající osoby
  • dostupné telefonní číslo

V případě, že Vás doprace nezastihne, zanechá na Vaší adrese informaci s telefonním kontaktem a dohodnete si náhradní termín doručení. Pokud zásilku neobdržíte do 5-ti pracovních dní, prosím kontaktujte nás.

Copyright © UNIGAL s.r.o. - kožená, cestovní a sportovní galanterie, Created by AVT design - tvorba www stránek | Mapa stránek

Google  TOPlist  jyxo  Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva  Portál  Bing  Zoohoo  Jahho  sprehledem.cz  Seznam.cz  Linkovník  Najdu.net  Seznam stránek  Zóna.cz - katalog stránek  Príma internet  CZIN.eu  katalog.w-software.com  Dasi.cz  Katalog www stránek  Katalog www stránek  katalog  Katalog web stránek Webatlas.cz  katalog www stránek  eshop  Katalog  Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com  odskok  Žebříček  Euroseznam  ABC Českého Hospodářství  Antonín Urban – Unigal  Najisto.cz  Atlas.cz  Centrum.cz  Firmy.cz  Mapy.cz  firmy